چرا املاک و مستغلات ..؟
چرا املاک و مستغلات ..؟

چرا املاک و مستغلات ..؟

فراموش نکنیم که تنها چیزی که تولیدی در جهان ندارد ، زمین است. قانون اساسی در اقتصاد قیمت کالاها ، عرضه و تقاضا را تعیین می کند ، عرضه ثابت می ماند اما اگر تقاضا دائما در حال افزایش باشد ، قیمت همچنان به افزایش خود ادامه می دهد. دقیقا به همین دلیل است که بهترین گزینه برای هدایت سرمایه گذاری های خود به سمت املاک و مستغلات خواهد بود. .

به عنوان ADA YATIRIM ، بیست سال تجربه و دانش ما در این بخش به ما یادآوری می کند که برخی قوانین مهم در دستیابی به املاک و مستغلات وجود دارد.

شما باید این نکات مهم را که نیاز به توجه دارد بررسی کنید تا بتوانید پس انداز خود را به درستی هدایت کنید.

1. اگر می خواهید از سرمایه گذاری در املاک و مستغلات خود سود کسب کنید ، بسیار مهم است که با یک شریک با تجربه که خود را در این بخش اثبات کرده است ، کار کنید ، نه با دانش شنونده ، تا برنامه های آینده شما قطع نشود ... فراموش کنید که نمی توانید استاد شغلی باشید که شاگرد آن نیستید!

2. قبل از خرید املاک و مستغلات ، املاک و مستغلات مربوطه باید در آپارتمان های رسمی با دقت مورد بررسی قرار گیرند. به عنوان مثال ، برای درک اینکه آیا یک نقشه به شما و کردار آن مجموعه متعلق به همان املاک و مستغلات است. کلیه اسناد رسمی باید در ثبت زمین و شهرداری که طرح مربوطه در آن پیوست شده است ، بررسی شود.

3. اینکه آیا املاک و مستغلات خریداری شده متعلق به شخص است یا سهم آن باید از اداره ثبت زمین بررسی شود و باید بررسی شود که آیا مشکلی با سایر سهام در معاملات عنوان وجود دارد یا خیر. اگر سهام خود را با اعمال عنوان خریداری می کنید ، باید بدانید که سهامداران حق پیش خرید (FAUFA) را دارند.

4- آنچه در زمین کارهایی که خریداری می کنید نوع زمین است یکی از موضوعاتی است که باید بیشتر به آن توجه کنید. به عبارت دیگر ، اگر طرح نوشته شده باشد ، به معنی منطقه بندی است ، اگر می گوید فیلد ، به معنای پهنه بندی است.

5- مکان قطعه ای که خریداری می کنید ، اندازه ، مسافت تا جاده و شهرکها ، نرخ و امکانات ساخت و ساز باید بررسی شود.

6. برای اینکه در سرمایه گذاری های زمین خود آسیب نبینید. باید مقایسه قیمت بین اراضی معادل منطقه و زمین مورد نظر برای خرید از نظر کیفیت آنها انجام شود. ممکن است یک ساختمان غیرقانونی غیرقانونی در زمینی که خریداری خواهید کرد وجود داشته باشد و نباید از این نکته غافل شد که احتمالاً جریمه شهرداری در رابطه با دلیل ساختمان مورد نظر وجود دارد.

7. یکی از مهمترین عواملی که باید در مورد وضعیت پهنه‌بندی املاک زمین در نظر گرفته شود. این واگذاری اجباری از زمینی است که شما قصد دارید تا به جاده ، پارک یا یک مکان عمومی دیگر برسانید. اگر واگذاری عمومی (یا به عبارتی کسر DOP) که به عنوان کاربرد 18 مورد از زمین مورد نظر برای خرید خریداری شده است ، صورت نگرفته است ، تقریباً 35-40٪ از اراضی زمین باید در اختیار عموم قرار گیرد. و زمینی با اندازه دلخواه قابل خریداری نیست.

8- مسئله دیگری که اغلب در سرمایه گذاری اراضی اشتباه می شود و نیاز به توجه دارد؛ عنوان زمینی که شما قصد خرید آن را دارید ، بنایی است که به عنوان نقشه ثبت شده است و در اطراف زمین ادامه دارد.

این بدان معنا نیست که زمینی که قصد خرید آن را دارید بدون مشکل است. بسیاری از سرمایه گذاران به این فرض عمل می کنند که مشکلی ندارند وقتی ساختارهایی را می بینند که در اطراف آن به پایان رسیده اند و یا هنوز در اطراف زمینی که قصد خرید دارند در دست ساخت هستند. نقشه های منطقه بندی یا بسته بندی ممکن است لغو شده باشد و به همین دلیل هیچ مجوز ساخت و ساز جدیدی در تمام منطقه ای که زمین مورد نظر برای خرید در آن واقع شده مجاز نیست.

    • fener mah.1950 sok.no2 kat 4 daire 12 muratpaşa/Antalya TURKEY

    © Copyright 2020 Ada Yatırım کلیه حقوق محفوظ است.
    Alanya Real Estate Alanya Homes Alanya Apartments Alanya Property